RSS-feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Orienteering Adventure E4 - middle (H35A) (10-08-2019)
Lørdag 10 August 2019
Přední Planina, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E3 - long - (H35A) (09-08-2019)
Fredag 9 August 2019
Hromovka, 1:10000, OAV
long
Orienteering Adventure E2 - middle (H35A) (08-08-2019)
Torsdag 8 August 2019
Krakonoš, 1:10000, OAV
middle
Orienteering Adventure E1 - sprint (H35A) (07-08-2019)
Onsdag 7 August 2019
Špindl, 1:4000, OAV
sprint
Loko Tour E2 - middle (H35) (04-08-2019)
Søndag 4 August 2019
Vodní zámek, 1:10000, LLI
middle
Loko Tour E1 - long (H40) (03-08-2019)
Lørdag 3 August 2019
Kanál, 1:10000, LLI
long
Bohemia Orienteering E5 - long (H40A) (28-07-2019)
Søndag 28 Juli 2019
Pod Strážištěm, 1:7500, BOR
long
Bohemia Orienteering E4 - middle (H40A) (27-07-2019)
Lørdag 27 Juli 2019
Srbský kámen, 1:7500, BOR
middle
Bohemia Orienteering E3 - long (H40A) (26-07-2019)
Fredag 26 Juli 2019
Údolí vzdechů, 1:10000, BOR
long
Bohemia Orienteering E2 - middle (H40A) (25-07-2019)
Torsdag 25 Juli 2019
Jezírko, 1:10000, BOR
middle
Bohemia Orienteering E1 - long (H40A) (24-07-2019)
Onsdag 24 Juli 2019
Radvanecké houpačky, 1:10000, BOR
long
HSH Vysočina E3 - zkrácená (H21B) (14-07-2019)
Søndag 14 Juli 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
zkrácená
HSH Vysočina E2 - long (H21B) (13-07-2019)
Lørdag 13 Juli 2019
Formanovo bahno, 1:10000, CHT
long
HSH Vysočina E1 - middle (H21B) (12-07-2019)
Fredag 12 Juli 2019
U zabitýho, 1:10000, CHT
middle
Třemošná E3 - long (H35) (07-07-2019)
Søndag 7 Juli 2019
Jakpa tutady, 1:15000, LPM
long
Třemošná SMIK (06-07-2019)
Lørdag 6 Juli 2019
Pocem, nýčko tuta,dýl popondaná, 1:10000, LPM
SMIK 45 minut
Třemošná E2 - middle (H35) (06-07-2019)
Lørdag 6 Juli 2019
Třemošná E2, 1:10000, LPM
middle
Třemošná E1 - zkrácená (H35) (05-07-2019)
Fredag 5 Juli 2019
Třemošná E1, 1:10000, LPM
shortened long
MČR a Veterániáda middle - finále (H40B) (23-06-2019)
Søndag 23 Juni 2019
Čížkovy kameny, 1:10000, LTU
middle
MČR a Veterániáda middle - kvalifikace (H40) (22-06-2019)
Lørdag 22 Juni 2019
Horní panská, 1:10000, LTU
middle
PPŽ Klacky (mix) (19-06-2019)
Onsdag 19 Juni 2019
Nad Motolem, 1:5000, VSP
štafety, etape 1
ŽB Mariánské lázně - long (H40B) (16-06-2019)
Søndag 16 Juni 2019
Nimrod, 1:15000, MLA
long
ŽB Mariánské lázně - middle (H40B) (15-06-2019)
Lørdag 15 Juni 2019
Kamzík, 1:10000, MLA
middle
OŽ Brdce - middle (H21L) (09-06-2019)
Søndag 9 Juni 2019
Brdce, 1:10000, LME
middle
ŽA, ŽB Skalka u Doks - long (H40B) (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Selská rokle, 1:10000, DKP, DOK
long
OŽ ZČ Hluboká - long (H35) (26-05-2019)
Søndag 26 Maj 2019
Kuchyňka, 1:15000, KRL
long
MO long Myšlín (H35L) (25-05-2019)
Lørdag 25 Maj 2019
Vlčí halíř, 1:10000, RIC
long
MČR sprintových štafet (DH180) (19-05-2019)
Søndag 19 Maj 2019
Polabiny 3, 1:4000, LPU
sprint
MČR ve sprintu (H40) (18-05-2019)
Lørdag 18 Maj 2019
Čáslav, 1:4000, LPU
sprint
SAXBO - middle (H35) (12-05-2019)
Søndag 12 Maj 2019
Česká brána, 1:7500, CHA, Zittau
middle
SAXBO - long (H35) (11-05-2019)
Lørdag 11 Maj 2019
Heideberg, 1:10000, Zittau, CHA
long
Liga Vysočiny Lipnice - middle (H21C) (04-05-2019)
Lørdag 4 Maj 2019
Brettschneiderovo ucho, 1:10000, JHB
middle
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H21C) (04-05-2019)
Lørdag 4 Maj 2019
Lipnice, 1:4000, JHB
sprint
Oblastní žebříček - Chyňava (H35) (28-04-2019)
Søndag 28 April 2019
Schrboroh, 1:10000, SCP
long
MO JČ middle - Tábor (H21L) (27-04-2019)
Lørdag 27 April 2019
Pintovka, 1:10000, VTA
middle
OŽ Týnec nad Sázavou - middlle (H21L) (07-04-2019)
Søndag 7 April 2019
Holý vrch, 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H21L) (06-04-2019)
Lørdag 6 April 2019
Grőbovka, 1:4000, KAM
sprint
OŽ Kejkol - middle (H21L) (31-03-2019)
Søndag 31 Marts 2019
Horka, 1:10000, SLA
middle
MO v nočním OB (H35) (30-03-2019)
Lørdag 30 Marts 2019
Kejkol, 1:10000, SLA
noční
OŽ Travčice - long (H35L) (24-03-2019)
Søndag 24 Marts 2019
Travčický les, 1:15000, ROU
long
Jarní pohár - štafety (H135) (23-03-2019)
Lørdag 23 Marts 2019
Na haltýři, 1:10000, PHK
štafety
Jarní pohár - noční (H35) (22-03-2019)
Fredag 22 Marts 2019
Cesta myslivců, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (H35) (16-03-2019)
Lørdag 16 Marts 2019
Kost 2019, 1:10000, TUV
klasika
MO JČ v nočním OB (H21) (15-03-2019)
Fredag 15 Marts 2019
Kozí Hrádek, 1:10000, KTA
noční
Zvolský novoroční orienťák (01-01-2019)
Tirsdag 1 Januar 2019
Zvolský les, 1:1000, ZVO
paměťák