RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

O-Požáry E3 (H45A) (06-07-2022)
Quarta-Feira 6 Julho 2022
Obětní kameny, 1:10000, KAM
middle
O-Požáry E1 (H45A) (04-07-2022)
Segunda-Feira 4 Julho 2022
Matfyzácká stěna, 1:10000, KAM
middle
Pískovce E3 (H45) (03-07-2022)
Domingo 3 Julho 2022
Suť, 1:10000, DOK
middle
Pískovce E2 (H45) (02-07-2022)
Sábado 2 Julho 2022
Suť, 1:10000, DOK
long
Pískovce E1 (H45) (01-07-2022)
Sexta-Feira 1 Julho 2022
Kukaččí skála, 1:10000, DOK
middle
OŽ JE Sněžník (H21L) (26-06-2022)
Domingo 26 Junho 2022
Vogtova obora, 1:10000, BOR
middle
OŽ JE Sněžník (H45) (25-06-2022)
Sábado 25 Junho 2022
Zapovězený les, 1:10000, BOR
long
ŽB Čechy Číměř, (H45B) (19-06-2022)
Domingo 19 Junho 2022
Dobrovodské Jednoty 7 a půl, 1:7500, SJH
middle
ŽB Čechy Sedlo (H45B) (18-06-2022)
Sábado 18 Junho 2022
Dubovice 10, 1:10000, SJH
long
OŽ P, StČ Ondřejov (H45) (12-06-2022)
Domingo 12 Junho 2022
Pecný, 1:10000, FSP
long
MČR krátká Jablonec - veřejný závod (05-06-2022)
Domingo 5 Junho 2022
Černá Studnice - U lomu, TJN
middle
MČR krátká Jablonec - veřejný závod (04-06-2022)
Sábado 4 Junho 2022
Černá studnice - U Alšovy ulice, 1:10000, TJN
middle
OŽ P, StČ Muňava (H45) (29-05-2022)
Domingo 29 Maio 2022
Muňava, 1:10000, SCP
long
ŽA Nejdek (H45) (22-05-2022)
Domingo 22 Maio 2022
Trousnická skála, 1:10000, NEJ
long
ŽA Nejdek (H45) (21-05-2022)
Sábado 21 Maio 2022
Roztodivná věž, 1:10000, NEJ
middle
MČR sprint Stodůlky - veřejný závod (H45) (15-05-2022)
Domingo 15 Maio 2022
O chlup víc, 1:4000, DKP, TAP
sprint
OŽ VČ Štěpánov (H45) (14-05-2022)
Sábado 14 Maio 2022
Anenské údolí, 1:10000, CHT
middle
OŽ VČ Luže (H45) (14-05-2022)
Sábado 14 Maio 2022
Luže, 1:4000, CHT
sprint
PPŽ Roztyly (T2) (11-05-2022)
Quarta-Feira 11 Maio 2022
Papouškův revír, 1:4000, KAM
sprint
Jarní trojúhelník E3 (08-05-2022)
Domingo 8 Maio 2022
Rájovská myslivna, 1:10000, MLA
middle
Jarní trojúhelník E2 (H45C) (07-05-2022)
Sábado 7 Maio 2022
Rájov, 1:10000, MLA
long
Jarní trojúhelník E1 (H45C) (06-05-2022)
Sexta-Feira 6 Maio 2022
Franze Kafky, 1:4000, MLA
sprint
OŽ P, StČ Lužná/Šefelinka (H45) (01-05-2022)
Domingo 1 Maio 2022
Šefelinka, 1:10000, JES
long
OŽ P, StČ Lužná/Hlavačov (H45) (30-04-2022)
Sábado 30 Abril 2022
Hlavačov, 1:10000, JES
middle
OŽ ZČ Libá - Ašský štít (H45) (24-04-2022)
Domingo 24 Abril 2022
Blatná, 1:10000, MAS
long
OŽ ZČ Libá (H45) (23-04-2022)
Sábado 23 Abril 2022
Na Dobrošově, 1:10000, MAS
middle
OŽ P, StČ Rybníky (H45) (10-04-2022)
Domingo 10 Abril 2022
Rybníky, 1:10000, VSP
middle
OŽ JE Jilemnice (H45C) (02-04-2022)
Sábado 2 Abril 2022
Jilemnice, 1:4000, JIL
sprint
OŽ JE Lomnice nad Popelkou (H45) (02-04-2022)
Sábado 2 Abril 2022
Tábor, 1:10000, JIC
middle
OŽ P, StČ Bor (H45) (27-03-2022)
Domingo 27 Março 2022
Milý Bor, 1:10000, SLA
middle
O-Tour Terezín 2 (26-03-2022)
Sábado 26 Março 2022
Terezín centrum, 1:4000, ROU
sprint
O-Tour Terezín 1 (26-03-2022)
Sábado 26 Março 2022
Terezín Bastion 5, ROU
sprint
Jarní pohár - štafety (20-03-2022)
Domingo 20 Março 2022
1:10000, Kolíkovaná, PHK
štafety
Jarní pohár -long (19-03-2022)
Sábado 19 Março 2022
Kolíkovaná, 1:10000, PHK
long
Jarní pohár - NOB (18-03-2022)
Sexta-Feira 18 Março 2022
Kolíkovaná, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (12-03-2022)
Sábado 12 Março 2022
Kost Skokovy, 1:10000, SOK
long