RSS voog

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

O-Požáry E3 (H45A) (2022-07-06)
kolmapäev 6 juuli 2022
Obětní kameny, 1:10000, KAM
middle
O-Požáry E1 (H45A) (2022-07-04)
esmaspäev 4 juuli 2022
Matfyzácká stěna, 1:10000, KAM
middle
Pískovce E3 (H45) (2022-07-03)
pühapäev 3 juuli 2022
Suť, 1:10000, DOK
middle
Pískovce E2 (H45) (2022-07-02)
laupäev 2 juuli 2022
Suť, 1:10000, DOK
long
Pískovce E1 (H45) (2022-07-01)
reede 1 juuli 2022
Kukaččí skála, 1:10000, DOK
middle
OŽ JE Sněžník (H21L) (2022-06-26)
pühapäev 26 juuni 2022
Vogtova obora, 1:10000, BOR
middle
OŽ JE Sněžník (H45) (2022-06-25)
laupäev 25 juuni 2022
Zapovězený les, 1:10000, BOR
long
ŽB Čechy Číměř, (H45B) (2022-06-19)
pühapäev 19 juuni 2022
Dobrovodské Jednoty 7 a půl, 1:7500, SJH
middle
ŽB Čechy Sedlo (H45B) (2022-06-18)
laupäev 18 juuni 2022
Dubovice 10, 1:10000, SJH
long
OŽ P, StČ Ondřejov (H45) (2022-06-12)
pühapäev 12 juuni 2022
Pecný, 1:10000, FSP
long
MČR krátká Jablonec - veřejný závod (2022-06-05)
pühapäev 5 juuni 2022
Černá Studnice - U lomu, TJN
middle
MČR krátká Jablonec - veřejný závod (2022-06-04)
laupäev 4 juuni 2022
Černá studnice - U Alšovy ulice, 1:10000, TJN
middle
OŽ P, StČ Muňava (H45) (2022-05-29)
pühapäev 29 mai 2022
Muňava, 1:10000, SCP
long
ŽA Nejdek (H45) (2022-05-22)
pühapäev 22 mai 2022
Trousnická skála, 1:10000, NEJ
long
ŽA Nejdek (H45) (2022-05-21)
laupäev 21 mai 2022
Roztodivná věž, 1:10000, NEJ
middle
MČR sprint Stodůlky - veřejný závod (H45) (2022-05-15)
pühapäev 15 mai 2022
O chlup víc, 1:4000, DKP, TAP
sprint
OŽ VČ Štěpánov (H45) (2022-05-14)
laupäev 14 mai 2022
Anenské údolí, 1:10000, CHT
middle
OŽ VČ Luže (H45) (2022-05-14)
laupäev 14 mai 2022
Luže, 1:4000, CHT
sprint
PPŽ Roztyly (T2) (2022-05-11)
kolmapäev 11 mai 2022
Papouškův revír, 1:4000, KAM
sprint
Jarní trojúhelník E3 (2022-05-08)
pühapäev 8 mai 2022
Rájovská myslivna, 1:10000, MLA
middle
Jarní trojúhelník E2 (H45C) (2022-05-07)
laupäev 7 mai 2022
Rájov, 1:10000, MLA
long
Jarní trojúhelník E1 (H45C) (2022-05-06)
reede 6 mai 2022
Franze Kafky, 1:4000, MLA
sprint
OŽ P, StČ Lužná/Šefelinka (H45) (2022-05-01)
pühapäev 1 mai 2022
Šefelinka, 1:10000, JES
long
OŽ P, StČ Lužná/Hlavačov (H45) (2022-04-30)
laupäev 30 aprill 2022
Hlavačov, 1:10000, JES
middle
OŽ ZČ Libá - Ašský štít (H45) (2022-04-24)
pühapäev 24 aprill 2022
Blatná, 1:10000, MAS
long
OŽ ZČ Libá (H45) (2022-04-23)
laupäev 23 aprill 2022
Na Dobrošově, 1:10000, MAS
middle
OŽ P, StČ Rybníky (H45) (2022-04-10)
pühapäev 10 aprill 2022
Rybníky, 1:10000, VSP
middle
OŽ JE Jilemnice (H45C) (2022-04-02)
laupäev 2 aprill 2022
Jilemnice, 1:4000, JIL
sprint
OŽ JE Lomnice nad Popelkou (H45) (2022-04-02)
laupäev 2 aprill 2022
Tábor, 1:10000, JIC
middle
OŽ P, StČ Bor (H45) (2022-03-27)
pühapäev 27 märts 2022
Milý Bor, 1:10000, SLA
middle
O-Tour Terezín 2 (2022-03-26)
laupäev 26 märts 2022
Terezín centrum, 1:4000, ROU
sprint
O-Tour Terezín 1 (2022-03-26)
laupäev 26 märts 2022
Terezín Bastion 5, ROU
sprint
Jarní pohár - štafety (2022-03-20)
pühapäev 20 märts 2022
1:10000, Kolíkovaná, PHK
štafety
Jarní pohár -long (2022-03-19)
laupäev 19 märts 2022
Kolíkovaná, 1:10000, PHK
long
Jarní pohár - NOB (2022-03-18)
reede 18 märts 2022
Kolíkovaná, 1:10000, PHK
noční
Jarní skály (2022-03-12)
laupäev 12 märts 2022
Kost Skokovy, 1:10000, SOK
long