RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

OŹ Kytín (H14) (03/11/2019)
Niedziela 3 Listopada 2019
Na Rovinách 1:10000, VSP
klasika
OŽ Kostelec nad Černými Lesy (H14) (20/10/2019)
Niedziela 20 Października 2019
Kostelec 1:4000 , MKP
sprint
je to Nad Černými lesy ne nad Černými Lesy
OŽ Olešná (H14) (19/10/2019)
Sobota 19 Października 2019
Na Borech 1:10000 (H14), JES
krátká
ČPŠ  Kořenov (H14) (15/09/2019)
Niedziela 15 Września 2019
Rasova rokle 1:10000, VLI
štafety, zmiana 1
ŽA Český dub (H14) (14/09/2019)
Sobota 14 Września 2019
Český dub 1:4000, VLI
sprint
ČPŠ Kořenov (H14) (14/09/2019)
Sobota 14 Września 2019
Zvonice 1:10000, TUR
štafety, zmiana 1
Pěkné prázdniny E3 (H14) (25/08/2019)
Niedziela 25 Sierpnia 2019
Stávek, 1:7500, TUR
zkrácená
Pěkné prázdniny E2 (H14) (24/08/2019)
Sobota 24 Sierpnia 2019
Bukovec, 1:10000, TUR
klasika
Pěkné prázdniny E1 (H14) (23/08/2019)
Piątek 23 Sierpnia 2019
Vyskeř, 1:7500, TUR
krátká
Bohemia Orienteering E5 (28/07/2019)
Niedziela 28 Lipca 2019
Pod Strážištěm 1:10000
Bohemia Orienteering E4 (27/07/2019)
Sobota 27 Lipca 2019
Srbský kámen 1:7500
Bohemia Orienteering E3 (26/07/2019)
Piątek 26 Lipca 2019
Údolí vzdechů 1:10000
Bohemia Orienteering E2 (25/07/2019)
Czwartek 25 Lipca 2019
Jezírko 1:10000
Bohemia Orienteering E1 (24/07/2019)
Środa 24 Lipca 2019
Radvanecké houpačky 1:10000
HSH Vysočina E3 (14/07/2019)
Niedziela 14 Lipca 2019
U zabitého 1:10000
HSH Vysočina E2 (13/07/2019)
Sobota 13 Lipca 2019
Formanovo bahno 1:10000
HSH Vysočina E1 (12/07/2019)
Piątek 12 Lipca 2019
U zabitého 1:10000
ŽB Mariánské lázně (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kamzík 1:10000, MLA
krátká
Oblastní žebříček Brdce (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Brdce 1:10000, LME
krátká
PPŽ Krčák (H14) (29/05/2019)
Środa 29 Maja 2019
Hrádek 1:10000, PGP
krátká
Saxbo krátká (H14) (12/05/2019)
Niedziela 12 Maja 2019
Česká brána 1:7500, CHA
krátká
Saxbo - klasika (H14) (11/05/2019)
Sobota 11 Maja 2019
Heideberg 1 :10000, ZITTAU
klasika
MO krátká (H14) (08/05/2019)
Środa 8 Maja 2019
Červená hlína západ 1:10000, VSP
krátká
Liga Vysočiny Lipnice - krátka (H14) (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Bretschneiderovo ucho 1:10000, JHB
krátka
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H14) (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Lipnice 1:4000, JHB
Sprint
Oblastní žebříček Čelákovice (01/05/2019)
Środa 1 Maja 2019
Čelákovice 1:4000, SPC
sprint
OŽ Týnec nad Sázavou - Middle (H14) (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Holý vrch 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H14) (06/04/2019)
Sobota 6 Kwietnia 2019
Grőbovka 1:4000, KAM
sprint
OŽ Travčice - long (H14) (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Travčický les 1:10000
long
Jarní pohár - štafety (H14) (23/03/2019)
Sobota 23 Marca 2019
Na haltíři 1:10000
Jarní pohár - noční (H14) (22/03/2019)
Piątek 22 Marca 2019
Cesta myslivců 1:10000