RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

OŹ Kytín (H14) (03-11-2019)
Dimanche 3 Novembre 2019
Na Rovinách 1:10000, VSP
klasika
OŽ Kostelec nad Černými Lesy (H14) (20-10-2019)
Dimanche 20 Octobre 2019
Kostelec 1:4000 , MKP
sprint
je to Nad Černými lesy ne nad Černými Lesy
OŽ Olešná (H14) (19-10-2019)
Samedi 19 Octobre 2019
Na Borech 1:10000 (H14), JES
krátká
ČPŠ  Kořenov (H14) (15-09-2019)
Dimanche 15 Septembre 2019
Rasova rokle 1:10000, VLI
štafety, relais 1
ŽA Český dub (H14) (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Český dub 1:4000, VLI
sprint
ČPŠ Kořenov (H14) (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Zvonice 1:10000, TUR
štafety, relais 1
Pěkné prázdniny E3 (H14) (25-08-2019)
Dimanche 25 Août 2019
Stávek, 1:7500, TUR
zkrácená
Pěkné prázdniny E2 (H14) (24-08-2019)
Samedi 24 Août 2019
Bukovec, 1:10000, TUR
klasika
Pěkné prázdniny E1 (H14) (23-08-2019)
Vendredi 23 Août 2019
Vyskeř, 1:7500, TUR
krátká
Bohemia Orienteering E5 (28-07-2019)
Dimanche 28 Juillet 2019
Pod Strážištěm 1:10000
Bohemia Orienteering E4 (27-07-2019)
Samedi 27 Juillet 2019
Srbský kámen 1:7500
Bohemia Orienteering E3 (26-07-2019)
Vendredi 26 Juillet 2019
Údolí vzdechů 1:10000
Bohemia Orienteering E1 (24-07-2019)
Mercredi 24 Juillet 2019
Radvanecké houpačky 1:10000
HSH Vysočina E3 (14-07-2019)
Dimanche 14 Juillet 2019
U zabitého 1:10000
HSH Vysočina E2 (13-07-2019)
Samedi 13 Juillet 2019
Formanovo bahno 1:10000
HSH Vysočina E1 (12-07-2019)
Vendredi 12 Juillet 2019
U zabitého 1:10000
ŽB Mariánské lázně (15-06-2019)
Samedi 15 Juin 2019
Kamzík 1:10000, MLA
krátká
Oblastní žebříček Brdce (09-06-2019)
Dimanche 9 Juin 2019
Brdce 1:10000, LME
krátká
PPŽ Krčák (H14) (29-05-2019)
Mercredi 29 Mai 2019
Hrádek 1:10000, PGP
krátká
Saxbo krátká (H14) (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Česká brána 1:7500, CHA
krátká
Saxbo - klasika (H14) (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Heideberg 1 :10000, ZITTAU
klasika
MO krátká (H14) (08-05-2019)
Mercredi 8 Mai 2019
Červená hlína západ 1:10000, VSP
krátká
Liga Vysočiny Lipnice - krátka (H14) (04-05-2019)
Samedi 4 Mai 2019
Bretschneiderovo ucho 1:10000, JHB
krátka
Oblastní žebříček Čelákovice (01-05-2019)
Mercredi 1 Mai 2019
Čelákovice 1:4000, SPC
sprint
OŽ Týnec nad Sázavou - Middle (H14) (07-04-2019)
Dimanche 7 Avril 2019
Holý vrch 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H14) (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Grőbovka 1:4000, KAM
sprint
OŽ Travčice - long (H14) (24-03-2019)
Dimanche 24 Mars 2019
Travčický les 1:10000
long