RSS

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

OŹ Kytín (H14) (2019-11-03)
Domingo 3 Noviembre 2019
Na Rovinách 1:10000, VSP
klasika
OŽ Kostelec nad Černými Lesy (H14) (2019-10-20)
Domingo 20 Octubre 2019
Kostelec 1:4000 , MKP
sprint
je to Nad Černými lesy ne nad Černými Lesy
OŽ Olešná (H14) (2019-10-19)
Sábado 19 Octubre 2019
Na Borech 1:10000 (H14), JES
krátká
ČPŠ  Kořenov (H14) (2019-09-15)
Domingo 15 Septiembre 2019
Rasova rokle 1:10000, VLI
štafety, posta 1
ŽA Český dub (H14) (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Český dub 1:4000, VLI
sprint
ČPŠ Kořenov (H14) (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Zvonice 1:10000, TUR
štafety, posta 1
Pěkné prázdniny E3 (H14) (2019-08-25)
Domingo 25 Agosto 2019
Stávek, 1:7500, TUR
zkrácená
Pěkné prázdniny E2 (H14) (2019-08-24)
Sábado 24 Agosto 2019
Bukovec, 1:10000, TUR
klasika
Pěkné prázdniny E1 (H14) (2019-08-23)
Viernes 23 Agosto 2019
Vyskeř, 1:7500, TUR
krátká
Bohemia Orienteering E5 (2019-07-28)
Domingo 28 Julio 2019
Pod Strážištěm 1:10000
Bohemia Orienteering E4 (2019-07-27)
Sábado 27 Julio 2019
Srbský kámen 1:7500
Bohemia Orienteering E3 (2019-07-26)
Viernes 26 Julio 2019
Údolí vzdechů 1:10000
Bohemia Orienteering E2 (2019-07-25)
Jueves 25 Julio 2019
Jezírko 1:10000
Bohemia Orienteering E1 (2019-07-24)
Miércoles 24 Julio 2019
Radvanecké houpačky 1:10000
HSH Vysočina E3 (2019-07-14)
Domingo 14 Julio 2019
U zabitého 1:10000
HSH Vysočina E2 (2019-07-13)
Sábado 13 Julio 2019
Formanovo bahno 1:10000
HSH Vysočina E1 (2019-07-12)
Viernes 12 Julio 2019
U zabitého 1:10000
ŽB Mariánské lázně (2019-06-15)
Sábado 15 Junio 2019
Kamzík 1:10000, MLA
krátká
Oblastní žebříček Brdce (2019-06-09)
Domingo 9 Junio 2019
Brdce 1:10000, LME
krátká
PPŽ Krčák (H14) (2019-05-29)
Miércoles 29 Mayo 2019
Hrádek 1:10000, PGP
krátká
Saxbo krátká (H14) (2019-05-12)
Domingo 12 Mayo 2019
Česká brána 1:7500, CHA
krátká
Saxbo - klasika (H14) (2019-05-11)
Sábado 11 Mayo 2019
Heideberg 1 :10000, ZITTAU
klasika
MO krátká (H14) (2019-05-08)
Miércoles 8 Mayo 2019
Červená hlína západ 1:10000, VSP
krátká
Liga Vysočiny Lipnice - krátka (H14) (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Bretschneiderovo ucho 1:10000, JHB
krátka
Liga Vysočiny Lipnice - sprint (H14) (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Lipnice 1:4000, JHB
Sprint
Oblastní žebříček Čelákovice (2019-05-01)
Miércoles 1 Mayo 2019
Čelákovice 1:4000, SPC
sprint
OŽ Týnec nad Sázavou - Middle (H14) (2019-04-07)
Domingo 7 Abril 2019
Holý vrch 1:10000, EKP
middle
MO ve sprintu - Grőbovka (H14) (2019-04-06)
Sábado 6 Abril 2019
Grőbovka 1:4000, KAM
sprint
OŽ Travčice - long (H14) (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Travčický les 1:10000
long
Jarní pohár - štafety (H14) (2019-03-23)
Sábado 23 Marzo 2019
Na haltíři 1:10000
Jarní pohár - noční (H14) (2019-03-22)
Viernes 22 Marzo 2019
Cesta myslivců 1:10000