RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

pražský žebříček (04/11/2018)
Sunday 4 November 2018
Červená hlína, VSP, Czechia
Vodňanský kapr, 2E (21/10/2018)
Sunday 21 October 2018
Hrad, PVD, Česko
zkrácená
Vodňanský kapr, 1E (20/10/2018)
Saturday 20 October 2018
Hrad, PVD, Česko
klasika
MČR štafety - MIX (13/10/2018)
Saturday 13 October 2018
Helfenburg, EKP, PVD, Česko
štafety, leg 1
6. Linzcup, 3. kolo (06/10/2018)
Saturday 6 October 2018
Brunnwald West, NF Linz, Austria
6. Linzcup, 2. kolo (06/10/2018)
Saturday 6 October 2018
Brunnwald West, NF Linz, Austria
6- Linzcup, 1. kolo (06/10/2018)
Saturday 6 October 2018
Brunnwald West, NF Linz, Austria
5. Linzcup (29/09/2018)
Saturday 29 September 2018
Sternstein, NF Linz, Austria
long
mapa bez cest, akorát ani ty porosty nesedí (díky tomu některé kontroly dost na náhodu (3, 23), mezi 7 a 8 nová oplocenka, ...
5. Pimonův kufr, Jčž (23/09/2018)
Sunday 23 September 2018
Ostrý vrch, OPI, Czechia
middle
od 17. kontroly vypnutá gps
1. Libínský kufr, Jčž (22/09/2018)
Saturday 22 September 2018
Jelení vrch, OPI, Czechia
middle
po dlouhé době s mapou, moc se nedařilo, nejdřív dohledávky, ale i postupy (2, 7, 11)
3. Linzcup (12/05/2018)
Saturday 12 May 2018
Gusental, NF Linz, Rakousko
Štafety Křemře - MIX (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Křemže, VTA, Česko
2. Jihočeský žebříček (21/04/2018)
Saturday 21 April 2018
Mehelník, OPI, Česko
2. Linzcup (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Zelletau, NF Linz, Rakousko
1. Jihočeský žebříček (07/04/2018)
Saturday 7 April 2018
Kozí hrádek, KTA, Česko
1. Linzcup 2018 (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Lichtenberg, NF Linz, Rakousko
scorelauf
Lipica Open 5E (14/03/2018)
Wednesday 14 March 2018
Utovlje, Slovinsko
Lipica Open 4E (13/03/2018)
Tuesday 13 March 2018
Lipica, Slovinsko
Lipica Open E3 (12/03/2018)
Monday 12 March 2018
Greben, Slovinsko
Lipica Open E2 (11/03/2018)
Sunday 11 March 2018
Prelože, Slovinsko
Lipica Open 1E (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Dutovlje, Slovinsko
zlomený čip po 2 kontrole :-(